BOGMAT HALE STALOWE

Filmy od ZPHU BOGMAT

Sprawdź jak przebiega proces montażu konstrukcji stalowej, przekonaj się jak wygląda nowoczesny park maszynowy ZPHU BOGMAT i zobacz filmy z inwestycji zrealizowanych w różnych zakądkach Polski.

Proces montażu hali stalowej

Zastanawia Was jak wygląda proces montażu hali stalowej? Koniecznie obejrzyjcie nasz filmik, w którym udokumentowaliśmy proces montażu i budowy hali poczynając od pustego placu budowy, przez powstanie konstrukcji stalowej, na hali wyposażonej we wszelkie niezbędne instalacje i udogodnienia kończąc.

Park maszynowy ZPHU BOGMAT

Park maszynowy ZPHU BOGMAT wyposażony jest w najnowocześniejszy na rynku sprzęt. Dzięki temu każdą halę stalową wykonujemy sprawnie i z dbałością o szczegóły. Certyfikowany personel spawalniczy szybko stworzy konstrukcję stalową z projektu powierzonego nam przez Klienta lub na bazie projektów własnych ZPHU BOGMAT. 

Filmy z naszych realizacji

Hala stalowa w Inowrocławiu

Lipiec roku 2021 był dla nas niezwykle pracowity. Na filmiku widać jedną z hal postawionych przez ZPHU BOGMAT w tym właśnie miesiącu. W Inowrocławiu, na środku złocistego pola, powstała hala stalowa rolnicza o łącznej powierzchni 600m2.  

Hala w Janowie Podlaskim

Filmik dokumentuje realizację z Janowa Podlaskiego w województwie lubelskim. Wiosną tego roku rozbudowaliśmy tam halę stalową o kolejne 1720 m2.

Konstrukcja stalowa 2000m2 w Augustowie

W lipcu 2021 roku jedna z naszych ekip budowlanych udała się do Augustowa w województwie podlaskim, aby nieopodal pięknych lasów postawić wielkopowierzchniową halę stalową. Konstrukcja stalowa miała powierzchnię 2000m2 i finalnie była pokryta płytą warstwową. Filmik przedstawia szkielet stalowy hali w fazie przed jej pokryciem.

Hala stalowa z płyty warstwowej w Poznaniu

Filmik przedstawia halę stalową przemysłową o wymiarach 12x40m i łącznej powierzchni 480m2. Jest to kolejna inwestycja zrealizowana w roku 2021 w Poznaniu przez ZPHU BOGMAT. Konstrukcja stalowa hali została pokryta płytą warstwową. Realizacja całej inwestycji trwała niespełna trzy tygodnie.

Hala stalowa we wsi Bugaj koło Poznania

Kolejna inwestycja z wakacji roku 2021 w województwie wielkopolskim. Tym razem hala stalowa o wymiarach 15x30m i łącznej powierzchni 450m2 powstał w miejscowości Bugaj koło Poznaia.

OBLICZ KOSZT HAL Z PŁYT WARSTWOWYCH