BOGMAT HALE STALOWE

hale stalowe ZPHU BOGMAT

Co cechuje hale stalowe od ZPHU BOGMAT?

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych

ZPHU BOGMAT jest firmą, która już od lat jest liderem w branży budowania nowoczesnych hal i konstrukcji stalowych jeżeli chodzi o wykorzystanie nowoczesnego sprzętu i szybkość montażu. Swoje wielkie doświadczenie zdobywa już od 20 lat i sukcesywnie poszerza ofertę poznając potrzeby i oczekiwania wszelakich klientów.

 

Główny architekt ZPHU BOGMAT wielokrotnie powtarza, że dobra hala, to taka, w której można zagospodarować całą przestrzeń. Uzyskujemy to, dzięki odpowiedniej korelacji między wysokością magazynu a jego powierzchnią.

Każda hala stalowa produkcyjna zbudowana przez ekspertów z ZPHU BOGMAT przeszła przez szczegółowy proces logistyki, podczas którego aktywnie prowadzone są dyskusje z klientami.

hale stalowe- prawo budowlane

Co oferuje ZPHU BOGMAT?

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że firma wyrobiła sobie markę, której nie ma zamiaru się pozbyć. Przez ten czas udało się zrealizować ponad 770 inwestycji. Tak duża ilość wykonanych zleceń wskazuje wyraźnie, iż jest to firma godna zaufania. Dzięki znajomości specyfiki danego środowiska w Polsce, cechuje nas coraz większa elastyczność i wszechstronność. W celu jak najlepszego zrozumienia potrzeb klienta, pracownicy ZPHU BOGMAT wysłuchują, doradzają i dopiero na tej podstawie projektują i budują.

Podczas budowy każdego projektu firma stawia na dostęp do technologii na każdym etapie pracy, oraz aby hale produkcyjne prezentowały jak najwyższy poziom.

Przykładowe realizacje hal stalowych od ZPHU BOGMAT

Chcesz zobaczyć więcej naszych hal stalowych? Zapraszamy do galerii realizacji

Hala stalowa - specyfika

Bez indywidualnego podejścia do każdego projektu, niemożliwe byłoby stworzenie hal stalowych, zaspokajających potrzeby wszystkich klientów. Na etapie kreślarskim, bierze się pod uwagę przeznaczenie, obszar, czy będzie potrzeba dobudowania zewnętrznego biura. Wybór materiałów, fundamentów i instalacji wewnętrznych, jest bardzo ważnym elementem, w którym trzeba zwrócić uwagę na potrzeby i oczekiwania klientów. Firma ZPHU BOGMAT znalazła swoje własne rozwiązania, które pozwalają zmniejszyć koszty eksploatacji hali. Czasami niektórzy inwestorzy oczekują produkcji etapowej. W takiej sytuacji eksperci ZPHU BOGMAT zdobyli umiejętności budowania, instalowania, w miejscu, w którym aktywnie odbywa się produkcja. Zaletą tego typu projektu jest to, że w trakcie budowy zawsze można dokonać zmian w projekcie hali, coś dodać lub odjąć.

zphu_bogmat_architekci

Wykwalifikowani specjaliści, a hale stalowe - produkcja specjalistyczna

ZPHU BOGMAT specjaliści

Dużą zaletą tej firmy jest fakt, że w zespole posiada liczny zespół certyfikowanych spawaczy, architektów, technologów i inżynierów z branży budowlanej. W praktyce oznacza to, dużo większą elastyczność i możliwość dostosowania do wszelkich oczekiwań inwestorów. Współpraca projektantów i technologów, znacznie zmniejsza koszty oraz pozwala na optymalizację rozwiązań technicznych. 

 

Hale produkcyjne absolutnie zawsze projektowane są tak, aby poruszanie się pomiędzy biurami było sprawne, oraz aby możliwe było pełne zagospodarowanie przestrzeni.

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat hal produkcyjnych, lub zastanawiasz się nad wykorzystaniem hali o konstrukcji stalowej w swoim biznesie –  zapraszamy do kontaktu.

 

Warto również zajrzeć na nasz kalkulator hal stalowych, gdzie w szybki i sprawny sposób wycenimy koszt planowanej przez Ciebie inwestycji.