Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Dolnośląskie, Byków, hala stalowa o powierzchni 1100m2

Nieopodal Wrocławia, we wsi Byków, pod koniec roku 2021, ekipa budowlana ZPHU BOGMAT postawiła kolejną halę stalową w województwie dolnośląskim. Tym razem hala odznaczała się dość nietypowym projektem - pod Wrocławiem powstał dwuczłonowy kompleks hal. Dzięki wykwalifikowanemu projektantowi hal stalowych w naszym zespole specjalistów z branży budowlanej, specyficzne projekty nie stanowią dla nas problemu - z przyjemnością zaprojektujemy i wybudujemy halę stalową spełniającą wszelkie wymagania i potrzeby Klientów.

Augustów, konstrukcja stalowa o powierzchni 2000m2

Realizacja inwestycji z 2021 roku. Nieopodal pięknych, augustowskich lasów nasza ekipa budowlana postawiła konstrukcję stalową pod halę o powierzchni 2000m2.

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław, hala stalowa magazynowa o powierzchni 600m2

Zdjęcia przedstawiają realizację hali stalowej magazynowej o powierzchni 600m2. Hala stanęła na środku złocistego pola w Cieślinie nieopodal Inowrocławia w sierpniu 2021 roku.

Wielkopolskie, Bugaj koło Poznania, hala stalowa przemysłowa o powierzchni 850m2

Zdjęcia przedstawiają realizację hali stalowej przemysłowej o powierzchni 850m2. Jest to już kolejna inwestycja zrealizowana w roku 2021 w województwie Wielkopolskim przez generalnego wykonawcę hal stalowych ZPHU BOGMAT. Tym razem konstrukcja stalowa pokryta płytą warstwową powstała we wsi Bugaj nieopodal Poznania.

Lubelskie, Janów Podlaski, hala stalowa o powierzchni 1720m2

Jedna z większych hal stalowych wybudowanych przez ZPHU BOGMAT. W maju 2021 roku w Janowie Podlaskim, w województwie Lubelskim, powstała hala stalowa o powierzchni 1720m2.

Bydgoszcz, mała hala stalowa o nietypowym projekcie

Hala stalowa wybudowana w lutym 2021 w Bydgoszczy. W projekcie tej małej hali stalowej zostały uwzględnione indywidualne potrzeby klienta - stąd szerokie i mocno oświetlone zadaszenie. Montaż całej hali zajął 6 dni.

Dolnośląskie, Piotrówek, hala stalowa usługowa o powierzchni 550m2

Hala stalowa o charakterze usługowym wybudowana w województwie dolnośląskim. Hala stalowa powstała nieopodal Wrocławia jest kolejnym dowodem, że zimowa aura nam niestraszna - montaż zajął nam 3 tygodnie.

Bydgoszcz, pawilon handlowy o konstrukcji stalowej, 35m2

Zdjęcia z realizacji hali stalowej w Bydgoszczy. Konstrukcja stalowa o powierzchni 35m2 powstała z przeznaczeniem na pawilon handlowy do sprzedaży warzyw i owoców.
Obecnie owa hala stalowa usługowa została już oddana do użytku. W Bydgoszczy można w niej kupić świeże warzywa i owoce.

Bydgoszcz, hala magazynowa o konstrukcji stalowej, 700 m2

Kolejna realizacja hali stalowej w Bydgoszczy. Tym razem w województwie kujawsko-pomorskim producent hal stalowych ZPHU BOGMAT postawił hale magazynową o powierzchni 700m2. Na zdjęciach można zobaczyć samą konstrukcję stalową oraz wnętrze hali stalowej magazynowej uwiecznione krótko po zakończeniu prac.

Kujawsko-pomorskie, hala rolnicza o konstrukcji stalowej, powierzchnia 450m2

Zdjęcia z realizacji hali rolniczej o konstrukcji stalowej jeszcze podczas końcowej fazy trwania montażu hali stalowe. Obecnie hala stalowo o powierzchni 450m2 została już oddana do użytku nieopodal Bydgoszczy.

Bydgoszcz hala stalowa magazynowa, o powierzchni 200m2

Realizacja hali magazynowej w Bydgoszczy. Zdjęcia przedstawiają hale stalową gotową do użytku oraz halę podczas ostatnich prac wykończeniowych.

Mazowieckie, hala magazynowa o konstrukcji stalowej, 600m2

Hala magazynowa wybudowana w województwie Mazowieckim. Hala dwuwarstwowa, ocynkowana, o powierzchni 600m2.

Bydgoszcz, montaż konstrukcji stalowej

Montaż hali o konstrukcji stalowej w Bydgoszczy. Hala została zaprojektowana i zbudowana z przeznaczeniem na magazyn.
Na zdjęciach dokumentacja z poszczególnych etapów budowy hali stalowej.

Kujawsko-pomorskie, wiata o konstrukcji stalowej

Wiata w województwie kujawsko-pomorskim. Zdjęcia zostały zrobione w czasie trwania ostatnich etapów prac oraz po oddaniu inwestycji do użytku.

Dolnośląskie, hala rolnicza o konstrukcji stalowej, 600m2

Hala rolnicza o konstrukcji stalowej w województwie dolnośląskim. Hala powstała niedaleko Wrocławia. Zdjęcia przedstawiają różne etapy budowy hali - montaż samej konstrukcji stalowej, pokrycie hali płytami warstwowymi oraz halę stalową świeżo oddaną do użytku.

Poznań, duża hala stalowa magazynowa o powierzchni 1000m2

Kolejna wielkogabarytowa hala stalowa. Tym razem konstrukcja stalowa powstała w Poznaniu. Hala ma charakter magazynowy. Zdjęcia przedstawiają halę stalową podczas trwania prac budowy i montażu konstrukcji stalowej.

Poznań, podkonstrukcja stalowa willi

Tym razem dokumentacja nieco bardziej nietypowej dla nas konstrukcji stalowej, a mianowicie podkonstrukcji willi. Jak widać konstrukcje stalowe to nie tylko hale. Nowe wyzwania budowlane niezmiernie nas cieszą, dlatego każdego z nich podejmiemy się z zapałem. Na zdjęciach prace nad konstrukcją stalową.

Bydgoszcz, schody o konstrukcji stalowej

Tym razem zupełnie inny rodzaj inwestycji, a w zasadzie dodatku do dużej hali stalowej. Na zdjęciach można zobaczyć schody. Schody może i są niepozorne, ale przy wielopoziomowych halach konieczne. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu oraz latom doświadczenia jesteśmy wstanie poradzić sobie z wszelkiemu rodzaju potrzebami na konstrukcje stalowe.

Kujawsko-pomorskie, Kobylarnia, hala magazynowa o powierzchni 700 m2

Kolejną udaną inwestycją w województwie kujawsko-pomorskim, którą udało nam się ukończyć pod koniec zeszłego roku, jest hala stalowa magazynowa o powierzchni 700m2.

kujawsko-pomorskie, konstrukcja stalowa - rekonstrukcja spalonego dachu w Gzinie

Naszą kolejną realizacją jest rekonstrukcja spalonego dachu w Gzinie. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu i specjalistom z wieloletnim doświadczeniem, żadna konstrukcja stalowa nam nie straszna. Jak możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach, nie straszna nam również żadna aura - śnieg nie jest da nas żadną przeszkodą, a jedynie klimatycznym urozmaiceniem naszych prac.

« z 2 »

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X
Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS