Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Poznań, hala stalowa magazynowa o powierzchni 250m2

Realizacja inwestycji w Poznaniu. W sercu województwa wielkopolskiego możecie natknąć się na naszą halę magazynową o powierzchni 250m2. Zdjęcia przedstawiają halę stalową gotową do użytku.

Poznań, hala stalowa o powierzchni 200m

Kolejna inwestycja w województwie wielkopolskim. Tym razem hala stalowe w Poznaniu o powierzchni użytkowej 200m2. Jak widać na załączonych zdjęciach - hale stalowe nie muszą być wcale stalowe, czy ciemnoszare, dzięki swojemu intensywnie ceglastemu kolorowi, zbudowaną przez nas halę stalową w Poznaniu, zauważyć można z bardzo daleka.

Bydgoszcz, hala magazynowa o konstrukcji stalowej, powierzchnia 540m2

Inwestycja w Bydgoszczy. Hala stalowa o powierzchni 540 m2 z przeznaczeniem magazynowym. Na zdjęciach projekt hali magazynowej, oraz gotowa do użytku konstrukcja stalowa pokryta blachą dwuwarstwową ocynkowaną.

Małopolskie, duża hala stalowa magazynowa o powierzchni1000m2

Hala stalowa w województwie małopolskim. Tym razem postawiliśmy na prawdę sporą hale magazynową. Powierzchnia użytkowa hali wynosi 1000m2, hala na konstrukcji stalowej, ocynkowana. Kąt nachylenia dachu: 10stopni. Hala magazynowa posiada jedną dużą bramę wjazdową i wejście boczne.

Poznań, duża hala stalowa magazynowa o powierzchni 1000m2

Kolejna wielkogabarytowa hala stalowa. Tym razem konstrukcja stalowa powstała w Poznaniu. Hala ma charakter magazynowy. Zdjęcia przedstawiają halę stalową podczas trwania prac budowy i montażu konstrukcji stalowej.

Bydgoszcz, hala warsztatowa o konstrukcji stalowej, 300m2

Hala warsztatowa o konstrukcji stalowej wybudowana w Bydgoszczy. Hala o łącznej powierzchni 300m2 z sześcioma garażami. Zdjęcia przedstawiają inwestycje gotową do użytku.

Poznań, podkonstrukcja stalowa willi

Tym razem dokumentacja nieco bardziej nietypowej dla nas konstrukcji stalowej, a mianowicie podkonstrukcji willi. Jak widać konstrukcje stalowe to nie tylko hale. Nowe wyzwania budowlane niezmiernie nas cieszą, dlatego każdego z nich podejmiemy się z zapałem. Na zdjęciach prace nad konstrukcją stalową.

Wrocław, hala rolnicza o konstrukcji stalowej, 450m2

Hala rolnicza pod Wrocławiem. Hala stalowa w województwie dolnośląskim o powierzchni 450m2. Konstrukcja stalowa została tu pokryta płytą dwuwarstwową. Hala posiada dwie duże bramy wjazdowe oraz mniejsze wejście boczne.

Bydgoszcz, schody o konstrukcji stalowej

Tym razem zupełnie inny rodzaj inwestycji, a w zasadzie dodatku do dużej hali stalowej. Na zdjęciach można zobaczyć schody. Schody może i są niepozorne, ale przy wielopoziomowych halach konieczne. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu oraz latom doświadczenia jesteśmy wstanie poradzić sobie z wszelkiemu rodzaju potrzebami na konstrukcje stalowe.

Kujawsko-pomorskie, Kobylarnia, hala magazynowa o powierzchni 700 m2

Kolejną udaną inwestycją w województwie kujawsko-pomorskim, którą udało nam się ukończyć pod koniec zeszłego roku, jest hala stalowa magazynowa o powierzchni 700m2.

kujawsko-pomorskie, konstrukcja stalowa - rekonstrukcja spalonego dachu w Gzinie

Naszą kolejną realizacją jest rekonstrukcja spalonego dachu w Gzinie. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu i specjalistom z wieloletnim doświadczeniem, żadna konstrukcja stalowa nam nie straszna. Jak możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach, nie straszna nam również żadna aura - śnieg nie jest da nas żadną przeszkodą, a jedynie klimatycznym urozmaiceniem naszych prac.

« z 2 »

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X
Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS