Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Dolnośląskie, Byków, hala stalowa o powierzchni 1100m2
Nieopodal Wrocławia, we wsi Byków, pod koniec roku 2021, ekipa budowlana ZPHU BOGMAT postawiła kolejną halę stalową w województwie dolnośląskim. Tym razem hala odznaczała się dość nietypowym projektem - pod Wrocławiem powstał dwuczłonowy kompleks hal. Dzięki wykwalifikowanemu projektantowi hal stalowych w naszym zespole specjalistów z branży budowlanej, specyficzne projekty nie stanowią dla nas problemu - z przyjemnością zaprojektujemy i wybudujemy halę stalową spełniającą wszelkie wymagania i potrzeby Klientów.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X