Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Stargard, kompleks hal stalowych o powierzchni 5000m2
Wiosną roku 2022 powstała nasza jak dotąd, największa inwestycja. Z dumą przedstawiamy zdjęcia z kompleksu hal stalowych o powierzchni 5000 m2 wybudowanego w Stargardzie. Jako producent hal stalowych uwielbiamy takie realizacje! Dzięki 22-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i montażu hal jesteśmy w pełni przygotowani na tak satysfakcjonujące wyzwanie, jakim jest budowa wielkopowierzchniowych kompleksów hal o zindywidualizowanych i dopasowanych do potrzeb Klienta projektach. Oby więcej takich inwestycji!

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X