Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Augustów, woj. podlaskie, hala stalowa 600m2
Jak widać 2022 to dla ekipy od ZPHU BOGMAT rok ponownych odwiedzin - tej jesieni znowu zawitaliśmy w Augustowie, w województwie podlaskim, by tam postawić halę stalową o powierzchni 600m2. Tym razem nietypową cechą hali stalowej były aż cztery wiaty garażowe! Mamy wielką nadzieję, że utrzymamy naszą tendencję montażową w Augustowie i jeszcze w tym roku pojawimy się tam z kolejną konstrukcją stalową!

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X