Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Górny Śląsk, Piekary Śląskie, hala stalowa o powierzchni 600m2
Jest nam niezmiernie miło, że pierwszy wyjazd ekipy montażystów od ZPHU BOGMAT na Górny Śląsk, zakończył się sukcesem! Halę stalową o powierzchni 600m2 postawiliśmy w niecałe trzy tygodnie i w pełni podzielamy zadowolenie Iwestora odnośnie pobytu w Piekarach Śląskich chłopaków z naszej ekipy montażowej - oby więcej takich inwestycji!

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X