Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Opolskie, Skarbmierz, hala stalowa o powierzchni 600m2
Jesienią 2022 roku, w województwie opolskim, oddaliśmy do użytku halę stalową o nietypowym układzie okiennym. Co prawda okna dachowe to dla nas nowość, ale niezmiernie nas cieszy, że projektanci od ZPHU BOGMAT mogą odpowiadać na coraz to nowsze potrzeby klientów i w ten sposób rozwijać się, jednocześnie wspierając rozwój biznesowy inwestorów!

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X