Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Łódzkie, Szadkowice, hala stalowa o powierzchni 400m2
Musimy przyznać, że do województwa łódzkiego to my mamy szczęście! Kolejna, niezwykle sprawna (bo postawiona w niecałe dwa tygodnie) inwestycja za nami. Jak zwykle bezproblemowo, jak zwykle piękna aura, bez żadnych utrudnień, czy niespodziewanych okoliczności. Na zdjęciach widać ostatnie szlify - chłopaki majstrują jeszcze przy wiacie garażowej. Obecnie hala jest już oddana do użytku.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X