Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Wielkopolskie, Kotlin, funkcjonalna hala stalowa o powierzchni 450m
Pod koniec 2022 roku mieliśmy przyjemność realizować inwestycję w Kotlinie w woj. wielkopolskim. Nasz projektant spełnił swoje zadanie perfekcyjnie, projektując niezwykle funkcjonalną halę stalową, w pełni dostosowaną do potrzeb biznesowych Klienta. Chłopakom z ekipy montażowej, postawienie hali o powierzchni 450m2, zajęło około 3 tygodnie.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X