Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Mazowieckie, Wieruchów, hala magazynowa o powierzchni 750m2
W drugiej połowie 2022 roku, firma ZPHU BOGMAT oficjalnie oddała do użytku hale magazynową o powierzchni 750m2 w Wieruchowie w woj. mazowieckim. Projekt został zrealizowany w pełni zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta, a jego realizacja, od momentu załatwienia niezbędnych formalności, trwała kilka tygodni. Hala ta jest doskonałym rozwiązaniem dla firm poszukujących dodatkowej przestrzeni magazynowej, spełniając wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i funkcjonalności.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X