Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Niemcy, Niederaichbach, hala stalowa o powierzchni 1200m2
Cieszymy się, że jako producentowi hal stalowych, ekspansja na rynek niemiecki, idzie nam coraz lepiej. Wiosną 2023 roku oddaliśmy do użytku drugą halę stalową w Niemczech. Obiekt o powierzchni 1200m2 znajduje się w miejscowości Niederaichbach. Ta duża hala stalowa to projekt, w którym jako producent hal stalowych zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania. Zastosowane przez nas metody odznaczające się funkcjonalnością i trwałością mają również walory estetyczne. Solidna konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów w połączeniu z nietuzinkowym projektem sprawiają, że hala ta cieszy nie tylko swoją użytecznością, ale również wyglądem.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X