BOGMAT HALE STALOWE

GALERIA REALIZACJI HAL

Nasze hale stalowe w całej Polsce

Zobacz hale wybudowane przez BOGMAT HALE STALOWE

Zauważyliśmy, że większości polskim firmom brakuje miejsca na produkcję czy magazynowanie. Rozwiązaniem dla firm, które napotykają przeszkody w rozwoju z powodu ograniczeń produkcyjnych i magazynowych, jest współpraca z BOGMAT HALE STALOWE. Jako renomowany producent hal stalowych, rozumiemy, jak brak przestrzeni może hamować potencjał firmy, nawet przy posiadaniu wysokiej jakości produktów i usług. Dlatego oferujemy specjalistyczną wiedzę i wsparcie na każdym etapie – od projektowania hal, po ich realizację. Zaangażowanie BOGMAT HALE STALOWE w ekspansję polskich przedsiębiorstw jest niezachwiane. Podejmujemy się diagnozy istniejących warunków i opracowania strategii rozbudowy, która odpowiada na indywidualne potrzeby każdej firmy. Nasi doradcy klienta służą pomocą w precyzyjnym definiowaniu wymagań, jak również w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń na budowę. Nasz techniczny zespół specjalistów zapewnia fachową realizację projektu, gwarantując sprawną budowę hali stalowej na miarę oczekiwań klienta.
Śląskie, Racibórz, wielkopowierzchniowa hala stalowa 3000m2
Na zdjęciach prezentujemy postępy prac przy wielkopowierzchniowej hali stalowej w Raciborzu. Konstrukcja stalowa o powierzchni 3000m2 została już ukończona, a my przystępujemy do kolejnego etapu robót budowlanych. Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma przyczynia się do powstawania nowoczesnych obiektów, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Hala zostanie oddana do użytku wiosną 2023 roku.

Bezpłatna wycena hal stalowych

POZNAJ KOSZT BUDOWY HALI STALOWEJ

Poznaj koszt budowy hali stalowej idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb i poznaj najniższe na rynku ceny od producenta hal BOGMAT

wymiary hali

Opinie o producencie hal stalowych BOGMAT

K A
K A
2023-11-13
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą BOGMAT, hala została postawiona bardzo szybko, jakość wykonania zasługuje na najwyższą ocenę! POLECAMY
Jakub Suchara
Jakub Suchara
2023-11-03
Profesjonalne podejście do klienta od projektu aż po montaż. Wszystko robione na czas. Montaż przebiegł szybciej niż myślałem. Firma godna polecenia.
Jan Szwajka
Jan Szwajka
2023-05-18
Rzetelna firma, miła atmosfera. Bardzo dobrze się pracuje.
Marcin Szczotka
Marcin Szczotka
2023-02-13
Firma godna polecenia, Panowie w zespole trzyosobowym sprawnie i szybko wykonali halę 15mx50m. Kontakt z firmą jest cały czas i podczas budowy również . Brak zastrzeżeń.
Michal Chachaj
Michal Chachaj
2023-01-19
Firma Bogmat wykonała dla nas halę magazynową 360 mkw. Na każdym etapie bardzo pomocni, montaż przebiegł sprawnie, bardzo sprytna ekipa. Polecam
Paweł Gólczyński
Paweł Gólczyński
2022-08-26
Polecam ! Profesjonalna obsługa od wyceny do wykończenia! Bardzo szybki czas realizacji zapewnia bardzo dobry park maszynowy firmy jak i sprawne ekipy montażowe.
Jan Grzegorowski
Jan Grzegorowski
2022-08-26
Polecam , dobra firma