Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Śląskie, Racibórz, wielkopowierzchniowa hala stalowa 3000m2
Na zdjęciach prezentujemy postępy prac przy wielkopowierzchniowej hali stalowej w Raciborzu. Konstrukcja stalowa o powierzchni 3000m2 została już ukończona, a my przystępujemy do kolejnego etapu robót budowlanych. Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma przyczynia się do powstawania nowoczesnych obiektów, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Hala zostanie oddana do użytku wiosną 2023 roku.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X