Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, hala stalowa o powierzchni 560m2
Zdjęcia naszej najnowszej realizacji - hali stalowej o powierzchni 560m2 wybudowanej wiosną 2023 roku w Bydgoszczy. Ten nowoczesny projekt został stworzony z myślą o zapewnieniu klientowi funkcjonalnej i wytrzymałej przestrzeni ściśle dostosowanej do jego potrzeb.Konstrukcja hali stalowej została wykonana z najwyższej jakości materiałów i pokryta płytą warstwową z rdzeniem z pianki poliuretanowej, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Hala posiada także wiele nowoczesnych rozwiązań, takich jak system wentylacji, który zapewnia optymalne warunki pracy wewnątrz budynku.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X