Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Łódzkie, Zgierz, hala stalowa o powierzchni 520m2
Hala stalowa o powierzchni 520m2, wybudowaną wiosną 2023 roku w Zgierzu. Nasz doświadczony projektant zaprojektował tę halę dostosowując ją ściśle do do potrzeb i wymagań biznesowych klienta.Hala stalowa wyróżnia się nie tylko nowoczesnym i estetycznym designem, ale również funkcjonalnym i wygodnym rozwiązaniem dla klienta. Wykorzystanie najnowszych technologii pozwoliło nam na stworzenie hali, która spełnia najwyższe standardy jakości i wytrzymałości. Hala została wykonana z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X