Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Pomorskie, Kościerzyna, hala stalowa o powierzchni 720m2
Hala stalowa o powierzchni 720m2, wybudowana zimą 2023 roku w Kościerzynie, w województwie pomorskim. Konstrukcja znajduje się nieopodal pięknego lasu, co dodaje uroku temu projektowi.Hala stalowa magazynowa została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności klienta, a jednocześnie spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Zastosowane materiały oraz najnowsze technologie gwarantują trwałość i wytrzymałość konstrukcji nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X