Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Śląskie, Racibórz, hala stalowa o powierzchni 500m2
Hala stalowa o powierzchni 500m2, w Raciborzu w województwie śląskim, charakteryzuje się przede wszystkim funkcjonalnością magazynową. Mimo swojej nieskomplikowanej bryły, jej siła tkwi właśnie w prostocie - hala ta jest bardzo użyteczna i świetnie spełnia swoją funkcję. Hala została oddana do użytku na początku 2023 roku i oferuje przestronną przestrzeń do przechowywania towarów. Na jednym ze zdjęć widać zbliżenie na przedłużoną rynnę metalową ocynowaną i malowaną.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X