Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne, hala stalowa o powierzchni 600m2
Hala stalowa o powierzchni 600m2 została wybudowana w Tarnowie Podgórnym przez naszych doświadczonych montażystów zimą 2023 roku. Mimo nieprzychylnej pogody, nasza ekipa postawiła halę w zaledwie trzy tygodnie, zapewniając terminowe i profesjonalne wykonanie prac. Dzięki solidnemu wykonaniu i najwyższej jakości materiałom, hala ta będzie służyć przez wiele lat. W hali została zastosowana konstrukcja malowana. Nachylony pod kątem 10 stopni dach został pokryty płytami dachowymi PIR 60, na ścianach zastosowano płyty ścienne PIR 60.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X