Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Pomorskie, Zajączkowo Tczewskie, hala stalowa o powierzchni 600m2
Wiosną 2023 nasza ekipa montażowa gościła w miejscowości o wyjątkowo wdzięcznej nazwie - Zajączkowo. Zespół specjalistów od ZPHU BOGMAT terminowo i bezproblemowo postawił tam halę jednonawową, dwuspadową o powierzchni 600m2. Na zdjęciach widać halę podczas różnych etapów prac - samą konstrukcję stalową, malowaną oraz ukończoną i oddaną do użytku halę pokrytą płytą warstwową z rdzeniem z pianki poliuretanowej.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X