Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Kujawsko-pomorskie, Bierzgłowo, hala stalowa rolnicza o powierzchni 700m2
Hala stalowa o powierzchni 700m2, w Łubiance w województwie kujawsko-pomorskim została specjalnie zaprojektowana i skonstruowana, aby sprostać potrzebom lokalnego rolnictwa. Jest ona przeznaczona do przechowywania płodów rolnych, gwarantując optymalne warunki magazynowania i ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Dbając o potrzeby Klienta, dostosowaliśmy tę halę do specyficznych wymogów rolniczych, zapewniając optymalne parametry dotyczące wentylacji, oświetlenia i izolacji termicznej. Naszym priorytetem jest zapewnienie, że magazynowane produkty rolnicze będą przechowywane w najlepszych możliwych warunkach, aby utrzymać ich jakość i świeżość.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X