Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Pomorskie, Gdańsk, hala stalowa rolnicza o powierzchni 430m2
Na zdjęciach prezentujemy halę stalową o powierzchni 430 m2, oddaną do użytku w maju 2023 roku, zlokalizowaną w Gdańsku, w województwie pomorskim. Ta solidna konstrukcja o charakterze rolniczym została specjalnie zaprojektowana z myślą o przechowywaniu i ochronie cennych plonów rolnych.Nasza hala stalowa oferuje doskonałe warunki magazynowania płodów rolnych, zapewniając im optymalne środowisko i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki swojej przestronnej powierzchni, umożliwia przechowywanie dużych ilości zbiorów, co pozwala na efektywne zarządzanie zapasami.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X