Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Pomorskie, Bąkowo, hala stalowa magazynowa o powierzchni 850m2
Hala stalowa magazynowa o powierzchni 850 m2, zlokalizowana w malowniczej osadzie kaszubskiej Bąkowo, w województwie pomorskim. Ta solidna konstrukcja o charakterze magazynowym została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu doskonałych warunków przechowywania różnorodnych produktów.Nasza hala stalowa w Bąkowie została specjalnie wyposażona w łącznik, który ułatwia logistykę. Dzięki temu nasza hala zapewnia efektywne zarządzanie magazynem i optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X