Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Pomorskie, Łężyce, hala stalowa magazynowa o powierzchni 1500m2
Hala stalowa o powierzchni 1500 m2, oddana do użytku w czerwcu 2023 roku w Łężycach, wsi na Kaszubach w województwie pomorskim. Ta solidna konstrukcja o charakterze magazynowym została zaprojektowana z zastosowaniem licznych nowoczesnych rozwiązań, aby sprostać wysokim wymaganiom logistyki.Nasza hala stalowa w Łężycach oferuje przestronne i efektywne rozwiązanie magazynowe. Zastosowaliśmy wiele nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, które gwarantują optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz sprawną organizację przechowywanych towarów.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X