Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Lubuskie, Gubin, hala stalowa magazynowa o powierzchni 500m2
Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją - halą stalową magazynową o powierzchni 500m2, wybudowaną w Gubinie, w województwie lubuskim. Ta nowoczesna konstrukcja została oddana do użytku latem 2023 roku i stanowi doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw poszukujących funkcjonalnej i przestronnej powierzchni magazynowej. Zaprojektowana z myślą o wszechstronności, hala stalowa oferuje możliwość elastycznego dostosowania do różnych potrzeb, umożliwiając skuteczną organizację logistyki i dystrybucji. Jako firma z bogatym doświadczeniem w branży budowlanej, gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz terminową realizację inwestycji.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X