Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Wielkopolskie, Leszno, hala magazynowa o powierzchni 1000m2
Przedstawiamy naszą halę magazynową o powierzchni 1000m2, usytuowaną w Lesznie, w województwie wielkopolskim. Hala stalowa została oddana do użytku latem 2023 roku. To nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o optymalizacji przestrzeni magazynowej. Wybudowana przez naszą doświadczoną firmę, hala zapewnia doskonałe warunki dla efektywnej logistyki oraz przechowywania towarów.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X