Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Wielkopolskie, Złotniki Małe, hala magazynowa na potrzeby rolnicze o powierzchni 600m2
Zdjęcia przedstawiają halę magazynową o powierzchni 600m2, oddaną do użytku pod koniec lipca 2023 roku, w Złotnikach Małych, niedaleko Kalisza, w województwie wielkopolskim. Ta funkcjonalna hala została zbudowana przez naszą doświadczoną firmę, na zlecenie rolnika, z myślą o efektywnym składowaniu płodów rolnych. Solidna konstrukcja hali zapewnia nie tylko przestronne miejsce do przechowywania, ale także ochronę i bezpieczeństwo dla cennych plonów.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X