Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Mazowieckie, Wawrzyszew koło Warszawy, hala do produkcji tortilli o powierzchni 1200m2
Nowoczesna hala stalowa o powierzchni 1200 m², została już oficjalnie oddana do użytku w Wawrzyszewie, położonym niedaleko Warszawy. Ten wyjątkowy obiekt został specjalnie dostosowany do produkcji tortilli, stanowiąc doskonałe miejsce dla przedsiębiorstwa zajmującego się tym apetycznym przysmakiem. Nasza hala stalowa została zaprojektowana z myślą o efektywności i wszechstronności, aby spełnić wszelkie potrzeby związane z produkcją tortilli. To miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, umożliwiając wytwarzanie wyjątkowo smacznych i wysokiej jakości produktów.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X