Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Warmińsko-mazurskie, Ostróda, hala stalowa - tartak, o powierzchni 1200m2
Kolejna hala stalowa oddana do użytku pod sam koniec lata 2023 roku to imponujący tartak o powierzchni 1200 m², zlokalizowany w Ostrudzie w województwie warmińsko-mazurskim. Ten nowoczesny obiekt został specjalnie zaprojektowany i dostosowany do produkcji wyrobów drewnianych, stanowiąc doskonałe miejsce dla przedsiębiorstwa z branży drzewnej. Nasza hala produkcyjna w Ostrudzie to miejsce, gdzie tradycja rzemieślnicza łączy się z nowoczesnymi technologiami, umożliwiając wytwarzanie wyrobów drewnianych o najwyższej jakości. Inwestycja została wykonana z gwarancją najwyższego standardu, opartego na naszym długoletnim doświadczeniu w branży budowlanej.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X