Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Kujawsko-pomorskie, Wielgie koło Włocławka, obora o powierzchni 800m2
Kolejna inwestycja, oddana o użytku latem 2023 to obora we wsi Wielgie, koło Włocławka. Hala o powierzchni 800 m², dedykowana na oborę, to miejsce, które zostało oddane do użytku z myślą o efektywnym i przyjaznym dla zwierząt gospodarowaniu, stanowiąc doskonałe rozwiązanie dla rolników i hodowców. Nasza hala oborowa to przestrzeń, gdzie tradycyjna hodowla spotyka się z nowoczesnymi rozwiązaniami, zapewniając komfort i bezpieczeństwo zwierząt oraz efektywność produkcji. Zadbaliśmy o najwyższą jakość wykonania tej inwestycji, opierając się na naszym szerokim doświadczeniu w branży budowlanej.

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X