BOGMAT HALE STALOWE

O PRODUCENCIE HAL STALOWYCH BOGMAT

O producencie hal stalowych BOGMAT

Jesteśmy producentem hal stalowych z ponad 24-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym

Nasza firma istnieje na rynku już od 1999 roku, zdobywając w tym czasie nieocenione doświadczenie w projektowaniu i realizacji nowoczesnych hal stalowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Oferujemy wysokiej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb hale magazynowe, przemysłowe, rolnicze, chłodnie oraz magazyny.

Skupiając się na potrzebach klienta, zapewniamy fachowe doradztwo i precyzyjną realizację, wykorzystując materiały najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i funkcjonalność naszych konstrukcji.

Realizujemy projekty na terenie całej Unii Europejskiej, korzystając z nowoczesnego parku maszynowego. Posiadamy dwa biura projektowe i kilka ekip montażowych.

Nasze hale stalowe to inwestycja w rozwój przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych, odzwierciedlająca nasze zaangażowanie w spełnianie potrzeb klientów i dbałość o każdy szczegół konstrukcji.

Przy budowie hal stalowych priorytetem są potrzeby Klienta

Nasze indywidualne podejście do każdego projektu hali stalowej gwarantuje, że spełniamy, a nawet przekraczamy oczekiwania klientów, wdrażając innowacyjne rozwiązania i najnowsze technologie w branży budowlanej.

Najwyższa jakość hal stalowych - gwarancja trwałości i niezawodności.

Nasze hale stalowe charakteryzują się najwyższej klasy materiałami i zaawansowanymi technikami produkcji, zapewniającymi najwyższą stabilność, bezpieczeństwo i funkcjonalność w każdej naszej inwestycji budowlanej.

24 lata doświadczenia i sprawdzona wiedza na rynku

Dzięki naszemu ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w projektowaniu hal stalowych skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań „szytych na miarę”, dostosowanych do konkretnych wymagań i celów każdego Klienta, gwarantując wysoką jakość i funkcjonalność.

Zespół producenta hal BOGMAT

Zaangażowany zespół sprzedaży i inżynierowie z pasją

W naszym zespole znajdują się zaangażowani specjaliści sprzedaży i inżynierowie z pasją, którzy zgłębili tajniki branży hal stalowych przez lata doświadczeń. Ich ekspertyza w projektowaniu i realizacji hal stalowych, połączona z inżynierskim know-how, jest gwarancją najwyższej jakości usług.

Nasi doświadczeni pracownicy działu sprzedaży posiadają nie tylko gruntowną wiedzę techniczną, ale również są specjalistami w tworzeniu dopasowanych ofert dla klientów, niezależnie od ich specyficznych potrzeb i wymagań. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania idealnie odpowiadające potrzebom każdego przedsiębiorstwa, czy to w zakresie budowy nowych hal, czy modernizacji istniejących konstrukcji.

W BOGMAT HALE STALOWE, jako producent hal stalowych, priorytetem jest dla nas satysfakcja klienta. Oferujemy kompleksowe usługi od projektowania hal stalowych, poprzez ich produkcję, aż po montaż i serwis. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z dbałością o detale i optymalizację kosztów, aby nasi klienci mogli czerpać maksymalne korzyści ze swoich inwestycji w hale stalowe.

Mateusz Ścieszka

WICEPREZES ZARZĄDU

Rafał Ścieszka

PREZES ZARZĄDU

Sandra Czuber

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Patrycja Grabowska

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Kamil Kwiatkowski - przedstawiciel ds. obslugi klienta
Kamil Kwiatkowski

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Jan Szwajka

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Szymon Janas

KOORDYNATOR INWESTYCJI

Paweł Piątek

KOORDYNATOR INWESTYCJI

Marcin Skrok

PRZEDSTAWICIEL NA RYNEK NIEMIECKI

Gregor Uhl

PRZEDSTAWICIEL NA RYNEK NIEMIECKI

Bezpłatna wycena hal stalowych

POZNAJ KOSZT BUDOWY HALI STALOWEJ

Poznaj koszt budowy hali stalowej idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb i poznaj najniższe na rynku ceny od producenta hal BOGMAT

wymiary hali

Opinie o producencie hal stalowych BOGMAT

K A
K A
2023-11-13
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą BOGMAT, hala została postawiona bardzo szybko, jakość wykonania zasługuje na najwyższą ocenę! POLECAMY
Jakub Suchara
Jakub Suchara
2023-11-03
Profesjonalne podejście do klienta od projektu aż po montaż. Wszystko robione na czas. Montaż przebiegł szybciej niż myślałem. Firma godna polecenia.
Jan Szwajka
Jan Szwajka
2023-05-18
Rzetelna firma, miła atmosfera. Bardzo dobrze się pracuje.
Marcin Szczotka
Marcin Szczotka
2023-02-13
Firma godna polecenia, Panowie w zespole trzyosobowym sprawnie i szybko wykonali halę 15mx50m. Kontakt z firmą jest cały czas i podczas budowy również . Brak zastrzeżeń.
Michal Chachaj
Michal Chachaj
2023-01-19
Firma Bogmat wykonała dla nas halę magazynową 360 mkw. Na każdym etapie bardzo pomocni, montaż przebiegł sprawnie, bardzo sprytna ekipa. Polecam
Paweł Gólczyński
Paweł Gólczyński
2022-08-26
Polecam ! Profesjonalna obsługa od wyceny do wykończenia! Bardzo szybki czas realizacji zapewnia bardzo dobry park maszynowy firmy jak i sprawne ekipy montażowe.
Jan Grzegorowski
Jan Grzegorowski
2022-08-26
Polecam , dobra firma