Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Stargard, kompleks hal stalowych o powierzchni 5000m2

Wiosną roku 2022 powstała nasza jak dotąd, największa inwestycja. Z dumą przedstawiamy zdjęcia z kompleksu hal stalowych o powierzchni 5000 m2 wybudowanego w Stargardzie.
Jako producent hal stalowych uwielbiamy takie realizacje! Dzięki 22-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i montażu hal jesteśmy w pełni przygotowani na tak satysfakcjonujące wyzwanie, jakim jest budowa wielkopowierzchniowych kompleksów hal o zindywidualizowanych i dopasowanych do potrzeb Klienta projektach. Oby więcej takich inwestycji!

Kujawsko-pomorskie, Dąbrowa Biskupia, hala stalowa o powierzchni 600m2

Ekipa naszych montażystów, już po raz drugi w tym roku, odwiedziła Dąbrowę Biskupią. Tym razem chłopaki postawili tam halę o powierzchni 600m2, na której dachu zostały zamontowane panele fotowoltaiczne.

Kcynia, kujawsko-pomorskie, hala stalowa przemysłowa o powierzchni 500m2

Inwestycja z wiosny roku 2022. W Kcyni nieopodal Bydgoszczy postawiliśmy kolejną halę o charakterze przemysłowym. Zbudowana przez nas hala jest jednonawowa, dwuspadowa, a jej powierzchnia wynosi 500m2.

Pomorskie, Malbork, hala stalowa o powierzchni 1200m2

Jedna z pierwszych inwestycji w 2022 roku. Podczas zimowej aury, w urokliwym Malborku, oddaliśmy do użytku halę stalową o powierzchnie 1200m2.

Łowicz, województwo łódzkie, hala stalowa przemysłowa o powierzchni 450m2

Wiosna roku 2022 jest dla nas wyjątkowo obfitująca w hale przemysłowe. Kolejną taką inwestycję zrealizowaliśmy w Łowiczu, w województwie łódzkim. Zbudowana przez nas hala jest jednonawowa, dwuspadowa, a jej powierzchnia wynosi 450m2.

Bestwinka, woj. śląskie, hala stalowa o powierzchni 1700m2

Nasza ekipa montuje już kolejną w 2022 rok wielkopowierzchniową halę stalową. Tym razem hala powstaje w województwie śląskim, w miejscowości o uroczej nazwie Bestwinka. Hala będzie miała powierzchnię 1700m2. W tej chwili widoczną na zdjęciach konstrukcję stalową pokrywamy płytą warstwową.

Kujawsko-pomorskie, Dąbrowa Biskupia, hala stalowa o powierzchni 325m2

Kolejna inwestycja z początku roku 2022. W województwie kujawsko-pomorskim ekipa budowlana od ZPHU BOGMAT postawiła małą, ale urokliwą halę stalową o powierzchni 325m2.

Wielkopolskie, Chruścik, konstrukcja stalowa o powierzchni 1000m2

Inwestycja z początku roku 2022. Konstrukcja stalowa o powierzchni 1000m2 powstała we wsi Chruścik w województwie wielkopolskim.

Mazowieckie, Radom, hala stalowa o powierzchni 620m2

W lutym tego roku (2022) oddaliśmy do użytku kolejną halę stalową magazynową. Tym razem inwestycja miała miejsce w Jedlińsku pod Radomiem. Zbudowana przez nas hala jest jednonawowa, dwuspadowa, a jej powierzchnia wynosi 620m2.

Dolnośląskie, Byków, hala stalowa o powierzchni 1100m2

Nieopodal Wrocławia, we wsi Byków, pod koniec roku 2021, ekipa budowlana ZPHU BOGMAT postawiła kolejną halę stalową w województwie dolnośląskim. Tym razem hala odznaczała się dość nietypowym projektem - pod Wrocławiem powstał dwuczłonowy kompleks hal. Dzięki wykwalifikowanemu projektantowi hal stalowych w naszym zespole specjalistów z branży budowlanej, specyficzne projekty nie stanowią dla nas problemu - z przyjemnością zaprojektujemy i wybudujemy halę stalową spełniającą wszelkie wymagania i potrzeby Klientów.

Augustów, konstrukcja stalowa o powierzchni 2000m2

Realizacja inwestycji z 2021 roku. Nieopodal pięknych, augustowskich lasów nasza ekipa budowlana postawiła konstrukcję stalową pod halę o powierzchni 2000m2.

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław, hala stalowa magazynowa o powierzchni 600m2

Zdjęcia przedstawiają realizację hali stalowej magazynowej o powierzchni 600m2. Hala stanęła na środku złocistego pola w Cieślinie nieopodal Inowrocławia w sierpniu 2021 roku.

Wielkopolskie, Bugaj koło Poznania, hala stalowa przemysłowa o powierzchni 850m2

Zdjęcia przedstawiają realizację hali stalowej przemysłowej o powierzchni 850m2. Jest to już kolejna inwestycja zrealizowana w roku 2021 w województwie Wielkopolskim przez generalnego wykonawcę hal stalowych ZPHU BOGMAT. Tym razem konstrukcja stalowa pokryta płytą warstwową powstała we wsi Bugaj nieopodal Poznania.

Lubelskie, Janów Podlaski, hala stalowa o powierzchni 1720m2

Jedna z większych hal stalowych wybudowanych przez ZPHU BOGMAT. W maju 2021 roku w Janowie Podlaskim, w województwie Lubelskim, powstała hala stalowa o powierzchni 1720m2.

Wielkopolskie, Poznań, hala stalowa magazynowa o powierzchni 1000m2

Zdjęcia z inwestycja powstałej w Poznaniu w wakacje 2021 roku. W województwie Wielkopolskim, w niecały miesiąc, postawiliśmy solidną halę stalową magazynową o powierzchni 1000m2 (jak można zobaczyć na zdjęciach, w sąsiedztwie jest całkiem sporo hal stalowych - cieszymy się, że to my stawialiśmy największą z nich;).

Bydgoszcz, mała hala stalowa o nietypowym projekcie

Hala stalowa wybudowana w lutym 2021 w Bydgoszczy. W projekcie tej małej hali stalowej zostały uwzględnione indywidualne potrzeby klienta - stąd szerokie i mocno oświetlone zadaszenie. Montaż całej hali zajął 6 dni.

Dolnośląskie, Piotrówek, hala stalowa usługowa o powierzchni 550m2

Hala stalowa o charakterze usługowym wybudowana w województwie dolnośląskim. Hala stalowa powstała nieopodal Wrocławia jest kolejnym dowodem, że zimowa aura nam niestraszna - montaż zajął nam 3 tygodnie.

Bydgoszcz, kompleks hal stalowych przemysłowych o łącznej powierzchni 800m2

Niejednokrotnie, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby biznesowe Inwestora, potrzebne jest zaprojektowanie kompleksu hal stalowych. Każda konstrukcja stalowa będzie tu pełniła nieco inną funkcję. Tak właśnie było w inwestycji realizowanej pod Bydgoszczą, gdzie powstały dwie hale stalowe o łącznej powierzchni 800m2.

Bydgoszcz, pawilon handlowy o konstrukcji stalowej, 35m2

Zdjęcia z realizacji hali stalowej w Bydgoszczy. Konstrukcja stalowa o powierzchni 35m2 powstała z przeznaczeniem na pawilon handlowy do sprzedaży warzyw i owoców.
Obecnie owa hala stalowa usługowa została już oddana do użytku. W Bydgoszczy można w niej kupić świeże warzywa i owoce.

Bydgoszcz, hala magazynowa o konstrukcji stalowej, 700 m2

Kolejna realizacja hali stalowej w Bydgoszczy. Tym razem w województwie kujawsko-pomorskim producent hal stalowych ZPHU BOGMAT postawił hale magazynową o powierzchni 700m2. Na zdjęciach można zobaczyć samą konstrukcję stalową oraz wnętrze hali stalowej magazynowej uwiecznione krótko po zakończeniu prac.

Kujawsko-pomorskie, hala rolnicza o konstrukcji stalowej, powierzchnia 450m2

Zdjęcia z realizacji hali rolniczej o konstrukcji stalowej jeszcze podczas końcowej fazy trwania montażu hali stalowe. Obecnie hala stalowo o powierzchni 450m2 została już oddana do użytku nieopodal Bydgoszczy.

Kujawsko-pomorskie, hala rolnicza o konstrukcji stalowej, 360m2

Hala rolnicza o konstrukcji stalowej powstała w województwie kujawsko-pomorskim. Hala ma powierzchnię użytkową 360m2.

Łódzkie, hala magazynowa o konstrukcji stalowej, 300m2

Hala magazynowa o konstrukcji stalowej zrealizowana w województwie łódzkim o powierzchni 300m2.

Bydgoszcz hala stalowa magazynowa, o powierzchni 200m2

Realizacja hali magazynowej w Bydgoszczy. Zdjęcia przedstawiają hale stalową gotową do użytku oraz halę podczas ostatnich prac wykończeniowych.

Kujawsko-pomorskie, hala rolnicza jednospadowa, o powierzchni 150m2

Inwestycja w województwie kujawsko-pomorskim. Nieopodal Bydgoszczy postawiliśmy kolejną halę rolniczą. Tym razem była to hala stalowa, jednospadowa o powierzchni 150m2.

Wrocław, hala stalowa magazynowa, 360m2

Inwestycja realizowana we Wrocławiu. Zdjęcia przedstawiają wybudowaną przez nas w województwie dolnośląskim halę magazynową. Hala stalowa ma powierzchnię 360m2.

Mazowieckie, hala magazynowa o konstrukcji stalowej, 600m2

Hala magazynowa wybudowana w województwie Mazowieckim. Hala dwuwarstwowa, ocynkowana, o powierzchni 600m2.

Bydgoszcz, montaż konstrukcji stalowej

Montaż hali o konstrukcji stalowej w Bydgoszczy. Hala została zaprojektowana i zbudowana z przeznaczeniem na magazyn.
Na zdjęciach dokumentacja z poszczególnych etapów budowy hali stalowej.

Kujawsko-pomorskie, wiata o konstrukcji stalowej

Wiata w województwie kujawsko-pomorskim. Zdjęcia zostały zrobione w czasie trwania ostatnich etapów prac oraz po oddaniu inwestycji do użytku.

Dolnośląskie, hala rolnicza o konstrukcji stalowej, 600m2

Hala rolnicza o konstrukcji stalowej w województwie dolnośląskim. Hala powstała niedaleko Wrocławia. Zdjęcia przedstawiają różne etapy budowy hali - montaż samej konstrukcji stalowej, pokrycie hali płytami warstwowymi oraz halę stalową świeżo oddaną do użytku.

« z 2 »

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X
Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS