Galeria realizacji hal

ZPHU BOGMAT jako producent hal stalowych działa już na rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. W związku z tym mamy za sobą setki zrealizowanych inwestycji. Nasze pierwsze konstrukcje stalowe powstawały w Bydgoszczy oraz województwie kujawsko-pomorskim. Stopniowo rozszerzaliśmy jednak obszar naszej działalności – najpierw na sąsiednie województwo wielkopolskie, z Poznaniem na czele, potem nasze hale stalowe zaczęły powstawać w województwie dolnośląskim i łódzkim. Obecnie niezmiernie cieszymy się, że dzięki bogatemu parku maszynowemu oraz fachowcom z branży budowlanej, jesteśmy w stanie rzetelnie i terminowo wykonać realizacje hal stalowych na terenie całej Polski. 

Stargard, kompleks hal stalowych o powierzchni 5000m2

Wiosną roku 2022 powstała nasza jak dotąd, największa inwestycja. Z dumą przedstawiamy zdjęcia z kompleksu hal stalowych o powierzchni 5000 m2 wybudowanego w Stargardzie.
Jako producent hal stalowych uwielbiamy takie realizacje! Dzięki 22-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i montażu hal jesteśmy w pełni przygotowani na tak satysfakcjonujące wyzwanie, jakim jest budowa wielkopowierzchniowych kompleksów hal o zindywidualizowanych i dopasowanych do potrzeb Klienta projektach. Oby więcej takich inwestycji!

Pomorskie, Malbork, hala stalowa magazynowa o powierzchni 800m2

Pod koniec 2022 roku nasza ekipa specjalistów z branży budowlanej ponownie udała się do Malborka by postawić tam n-tą już halę od ZPHU BOGMAT. Niezmiernie cieszy nas zaufanie Inwestorów, którzy powierzają nam kolejne projekty! Powracający Klienci to dla nas największy komplement!

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, zadaszenie o powierzchni 1800m2

Inwestycja z końca 2022 roku. Tym razem - dla odmiany - nie jest to hala stalowa. Z przyjemnością prezentujemy zadaszenie o powierzchni 1800m2 oddane do użytku w grudniu, w Bydgoszczy.

Zachodniopomorskie, Szczecin, hala przemysłowa o powierzchni 400m2

Kolejna hala od generalnego wykonawcy hal stalowych ZPHU BOGMAT w woj. zachodniopomorskim. Ekipa naszych montażystów, w kilka tygodni, postawiła tam w pełni funkcjonalną halę przemysłową. Projekt jak zwykle ukończony na czas i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Wielkopolskie, Kotlin, funkcjonalna hala stalowa o powierzchni 450m

Pod koniec 2022 roku mieliśmy przyjemność realizować inwestycję w Kotlinie w woj. wielkopolskim. Nasz projektant spełnił swoje zadanie perfekcyjnie, projektując niezwykle funkcjonalną halę stalową, w pełni dostosowaną do potrzeb biznesowych Klienta. Chłopakom z ekipy montażowej, postawienie hali o powierzchni 450m2, zajęło około 3 tygodnie.

Śląskie, Rajcza, hala stalowa o powierzchni 750m2

Inwestycja oddana do użytku późną jesienią roku 2022. Tym razem wybudowana przez nas hala stalowa mieści się w województwie śląskim, a jej powierzchnia wynosi 750m2. Klient jak zwykle zadowolony, a montaż i tym razem szybki i bezproblemowy;)

Mazowieckie, Wieruchów, hala magazynowa o powierzchni 750m2

W drugiej połowie 2022 roku, firma ZPHU BOGMAT oficjalnie oddała do użytku hale magazynową o powierzchni 750m2 w Wieruchowie w woj. mazowieckim. Projekt został zrealizowany w pełni zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta, a jego realizacja, od momentu załatwienia niezbędnych formalności, trwała kilka tygodni. Hala ta jest doskonałym rozwiązaniem dla firm poszukujących dodatkowej przestrzeni magazynowej, spełniając wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg, hala stalowa przemysłowa o powierzchni 300m2

Pod koniec lata 2022 roku zakończyliśmy budowę hali stalowej w Kołobrzegu. Hala ma charakter przemysłowy i powierzchnię równą 300m2. Projekt został zrealizowany w pełni zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta, a jego realizacja trwała trochę ponad dwa tygodnie. Cały proces budowy przebiegał niezwykle sprawnie i zgodnie z planem, dzięki czemu Klient jak zwykle zadowolony 😉

Pomorskie, Raniewo, konstrukcja stalowa 500m2

Nasz fotograf odwiedził montażystów w Raniewie na początku listopada 2022 i udało mu się uchwycić halę stalową jeszcze w trakcie powstawania. Na zdjęciach skończona konstrukcja stalowa, czekająca na pokrycie płytą warstwową.

Świętokrzyskie, Ożarów, konstrukcja stalowa o powierzchni 720m2

Konstrukcja stalowa w Ożarowie w województwie Świętokrzyskim. Nasza ekipa zakończyła niniejszą budowę latem 2022 roku. Jesteśmy dumni z wykonanej pracy, która jest kolejnym dowodem na nasze kompetencje i doświadczenie w projektowaniu i budowie hal stalowych.

Kujawsko-pomorskie, Sępólno, hala stalowa o powierzchni 600m2

Na początku jesieni 2022, w rodzimym województwie ZPHU BOGMAT, ekipa naszych montażystów postawiła halę stalową o powierzchni 600m2. Hala ma przeznaczenie przemysłowe - nasz projektant dał tu prawdziwy popis z rozmieszczeniem wiat oraz instalacji wewnątrz hali!

Augustów, woj. podlaskie, hala stalowa 600m2

Jak widać 2022 to dla ekipy od ZPHU BOGMAT rok ponownych odwiedzin - tej jesieni znowu zawitaliśmy w Augustowie, w województwie podlaskim, by tam postawić halę stalową o powierzchni 600m2. Tym razem nietypową cechą hali stalowej były aż cztery wiaty garażowe!
Mamy wielką nadzieję, że utrzymamy naszą tendencję montażową w Augustowie i jeszcze w tym roku pojawimy się tam z kolejną konstrukcją stalową!

Wielkopolskie, Chodów, hala stalowa o powierzchni 450m2

Ekipa od ZPHU BOGMAT w roku 2022 była w Chodowie, w woj. wielkopolskim, po raz pierwszy, ale mamy nadzieję nie ostatni! Postawiona tam przez nas konstrukcja stalowa, znowu nie była do końca typowa - nasz projektant spisał się na medal dostosowując halę stalową do wymagań i warunków zabudowy. Oby więcej takich wyzwań!

Kujawsko-pomorskie, Janowo, hala stalowa o powierzchni 600m2

Tym razem podczas budowy hali stalowej, ekipę montażystów otaczały piękne lasy. Niebywała zieleń województwa kujawsko-pomorskiego została uwieczniona na zdjęciach realizacji z Janowa z końcówki lata 2022 roku. Powierzchnia zbudowanej tam hali wynosi 600m2, a konstrukcja stalowa pokryta jest płytą warstwową.

Warmińsko-mazurskie, Bartoszyce, hala stalowa o powierzchni 1500m2

Hala stalowa oddana latem 2022 roku. Tym razem nasza ekipa specjalistów z branży budowlanej udała się na północ Polski, by tam postawić dużą konstrukcję stalową magazynową, pokrytą płytą warstwową. Powierzchnia hali wynosi 1500m2.

Górny Śląsk, Piekary Śląskie, hala stalowa o powierzchni 600m2

Jest nam niezmiernie miło, że pierwszy wyjazd ekipy montażystów od ZPHU BOGMAT na Górny Śląsk, zakończył się sukcesem! Halę stalową o powierzchni 600m2 postawiliśmy w niecałe trzy tygodnie i w pełni podzielamy zadowolenie Iwestora odnośnie pobytu w Piekarach Śląskich chłopaków z naszej ekipy montażowej - oby więcej takich inwestycji!

Poznań, wielkopolskie, hala stalowa rolnicza o powierzchni 500m2

Do Poznania zawsze lubimy wracać! Jesienią 2022 roku mieliśmy przyjemność postawić tu aż dwie hale stalowe. Jedną z nich była konstrukcja stalowa, pokryta płytą warstwową o powierzchni 500m2 z przeznaczeniem rolniczym.

Poznań, wielkopolskie, hala stalowa przemysłowa, o powierzchni 800m2

Druga z kolei, postawiona przez ekipę ZPHU BOGMAT jesienią 2022 w Poznaniu hala stalowa, miała charakter przemysłowy i powierzchnię 800m2. Jesteśmy ciekawi czy w tym roku uda nam się jeszcze coś zmontować w stolicy województwa wielkopolskiego;)

Opolskie, Skarbmierz, hala stalowa o powierzchni 600m2

Jesienią 2022 roku, w województwie opolskim, oddaliśmy do użytku halę stalową o nietypowym układzie okiennym. Co prawda okna dachowe to dla nas nowość, ale niezmiernie nas cieszy, że projektanci od ZPHU BOGMAT mogą odpowiadać na coraz to nowsze potrzeby klientów i w ten sposób rozwijać się, jednocześnie wspierając rozwój biznesowy inwestorów!

Łódzkie, Szadkowice, hala stalowa o powierzchni 400m2

Musimy przyznać, że do województwa łódzkiego to my mamy szczęście! Kolejna, niezwykle sprawna (bo postawiona w niecałe dwa tygodnie) inwestycja za nami. Jak zwykle bezproblemowo, jak zwykle piękna aura, bez żadnych utrudnień, czy niespodziewanych okoliczności. Na zdjęciach widać ostatnie szlify - chłopaki majstrują jeszcze przy wiacie garażowej. Obecnie hala jest już oddana do użytku.

Pomorskie, Lębork, hala stalowa o powierzchni 400m2

Jest nam niezmiernie miło, że jesienią roku 2022 ekipa naszych montażystów znów gościła w Lęborku. Jest to już kolejna hala stalowa od ZPHU BOGMAT w tym urokliwym mieście, co bardzo nas cieszy! Tym razem, chłopaki postawili tam halę stalową przemysłową, o powierzchni 400m2. Mamy szczerą nadzieję, że niebawem znów odwiedzimy Lębork!

Łódzkie, Rogów, hala stalowa o powierzchni 500m2

Pod koniec lata 2022, w województwie łódzkim, chłopaki z ZPHU BOGMAT postawili dość osobliwą halę stalową. Hala ma powierzchnię 500m2 i wyróżnia ją bezpośrednie połączenie z domem murowanym - jak widać, dla naszego projektanta nie ma rzeczy niemożliwych!

Kujawsko-pomorskie, Dąbrowa Biskupia, hala stalowa o powierzchni 600m2

Ekipa naszych montażystów, już po raz drugi w tym roku, odwiedziła Dąbrowę Biskupią. Tym razem chłopaki postawili tam halę o powierzchni 600m2, na której dachu zostały zamontowane panele fotowoltaiczne.

Kcynia, kujawsko-pomorskie, hala stalowa przemysłowa o powierzchni 500m2

Inwestycja z wiosny roku 2022. W Kcyni nieopodal Bydgoszczy postawiliśmy kolejną halę o charakterze przemysłowym. Zbudowana przez nas hala jest jednonawowa, dwuspadowa, a jej powierzchnia wynosi 500m2.

Pomorskie, Malbork, hala stalowa o powierzchni 1200m2

Jedna z pierwszych inwestycji w 2022 roku. Podczas zimowej aury, w urokliwym Malborku, oddaliśmy do użytku halę stalową o powierzchnie 1200m2.

Łowicz, województwo łódzkie, hala stalowa przemysłowa o powierzchni 450m2

Wiosna roku 2022 jest dla nas wyjątkowo obfitująca w hale przemysłowe. Kolejną taką inwestycję zrealizowaliśmy w Łowiczu, w województwie łódzkim. Zbudowana przez nas hala jest jednonawowa, dwuspadowa, a jej powierzchnia wynosi 450m2.

Bestwinka, woj. śląskie, hala stalowa o powierzchni 1700m2

Nasza ekipa montuje już kolejną w 2022 rok wielkopowierzchniową halę stalową. Tym razem hala powstaje w województwie śląskim, w miejscowości o uroczej nazwie Bestwinka. Hala będzie miała powierzchnię 1700m2. W tej chwili widoczną na zdjęciach konstrukcję stalową pokrywamy płytą warstwową.

Kujawsko-pomorskie, Dąbrowa Biskupia, hala stalowa o powierzchni 325m2

Kolejna inwestycja z początku roku 2022. W województwie kujawsko-pomorskim ekipa budowlana od ZPHU BOGMAT postawiła małą, ale urokliwą halę stalową o powierzchni 325m2.

Wielkopolskie, Chruścik, konstrukcja stalowa o powierzchni 1000m2

Inwestycja z początku roku 2022. Konstrukcja stalowa o powierzchni 1000m2 powstała we wsi Chruścik w województwie wielkopolskim.

Mazowieckie, Radom, hala stalowa o powierzchni 620m2

W lutym tego roku (2022) oddaliśmy do użytku kolejną halę stalową magazynową. Tym razem inwestycja miała miejsce w Jedlińsku pod Radomiem. Zbudowana przez nas hala jest jednonawowa, dwuspadowa, a jej powierzchnia wynosi 620m2.

« z 2 »

OBLICZ KOSZT BUDOWY HAL WARSTWOWYCH I HAL STALOWYCH DOSTOSOWANYCH DO TWOICH POTRZEB KALKULATOR HAL Z PŁYTY WARSTWOWEJ I HAL STALOWYCH

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ WYCENY HALI

X
Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS